Sex Simulator

sexsimulator.tv

Imituesi i seksit është lloji i lojës që po bëhet një gjë e madhe. Ne mund të ulemi dhe të diskutojmë nëse është një gjë e keqe apo një gjë e mirë. Por ne të dy e dimë të vërtetën-kjo është gjëja më e mirë ndyrë ndonjëherë. Disa djem nuk kanë një lëshim të rregullt seksual, dhe nganjëherë ata duhet të marrin masa ekstreme për të kompensuar mungesën e tij.

Dhe për këtë jam këtu, për t'ju dhënë materialin e duhur për t'u kujdesur për problemet tuaja."Dhe kjo është pikërisht ajo që është kjo, një mjet i shkëlqyeshëm për t'ju ndihmuar të arrini ndriçimin seksual. Në këtë lojë, ju mund të luajnë si karaktere të ndryshme dhe qij karaktere të ndryshme shumë. Për shembull, pikërisht në fillim, ju mund të zgjidhni se cila gjini dëshironi të jeni, dhe thjesht mund ta merrni atë nga atje. Nëse ju jeni një tip dhe ju dëshironi të dështoj disa vajza të mira, pastaj të shkojnë për të. Nëse ju jeni një vajzë, por ju keni enden disi në këtë Botë Imitues Seksi, atëherë kështu të jetë ajo.

Zgjidhni Një Vajzë Dhe Të Luajë Me Të

Dhe madje mund ta përzieni, që do të thotë të provoni edhe një gjini tjetër, vetëm për të parë se si është për të dyja palët. Pas kësaj, ju mund të zgjidhni gjininë e partnerëve tuaj, dhe gjithashtu mund ta erëzoni atë duke bërë partnerë të shumtë, duke ndryshuar gjinitë e tyre dhe çfarëdo tjetër që dëshironi të bëni.

Sex Simulator ju ofron një përvojë të plotë dhe emocionuese

Dhe ju ofron të personalizoni çdo detaj të vetëm tek partneri juaj, madje edhe moshën e tyre. Është duke filluar nga teen NË MILF, dhe së fundmi, të pjekur. Prandaj mos u ankoni, sepse merrni lirinë e plotë për të bërë gjithçka. Pas kësaj, ju konfirmoni moshën tuaj, dhe pas kësaj, ju merrni një seri pyetjesh që do të përcaktojnë nëse jeni i aftë për të luajtur këtë lojë, por me të vërtetë nuk ka asnjë mënyrë që të mund të dështoni këtë 'provë.'Për shembull, nëse toleroni seksin ekstrem, dhe nëse keni një natyrë addictive., Kjo është thjesht sepse Imituesi I Seksit është një lojë me të vërtetë addictive, dhe nëse nuk jeni të kujdesshëm, thjesht mund të fiksoheni.

Pas kësaj, ju keni disa specifikime të vogla, si nëse dëshironi të shijoni një lojë të vetme, ose ndoshta dëshironi të keni një përvojë multiplayer, kështu që kjo është një gjë e mirë gjithashtu. Dhe nëse dëshironi të merrni një përvojë multiplayer, unë mendoj se duhet të paguani të paktën një tarifë të vogël për të marrë një anëtarësim VIP dhe ta bëni atë.

Ajo që nuk më pëlqen është se, pasi t'i përgjigjeni të gjitha pyetjeve të tyre, ju keni një proces të gjatë regjistrimi përpara jush. Jo vetëm 'vendosni informacionin dhe paguani' tuaj normal, por ata gjithashtu kërkojnë edhe disa gjëra private. Dhe vetëm kështu ne jemi të qartë, kjo nuk është për shkak se ata duan të mbledhin të dhënat tuaja private, jo. Është thjesht diçka që ata duhet të kenë, veçanërisht vendndodhjen tuaj. Kjo është posaçërisht në mënyrë që ata të mund ta përdorin atë për të tërhequr lojtarë të tjerë në zonën tuaj dhe t'i bëjnë ata të vijnë tek ju., Në thelb, Seks Simulator është një lojë që ka çdo tipar të vetme të nevojshme inkorporuar, dhe ata mendonin për çdo gjë.

Sex Simulator Multiplayer Mode

Nëse jeni duke luajtur në modalitetin multiplayer, atëherë do të keni disa aventura të egra me njerëz të tjerë, dhe mund të keni çdo lloj seksi të vetëm, nga një veprim një-në-një deri në një zhurmë të plotë orgji/bandë. Dhe në qoftë se ju jeni duke luajtur vetëm, ju mund të bëni të njëjtën gjë, vetëm këtu ju kontroll çdo gjë. Nga pamja juaj tek pamja e partnerit tuaj. Dhe për çfarë lloj veprimi dhe poze jeni ju djema ndyrë në këtë kohë, dhe detaje të tilla.

Sex Simulator is pretty much a fresh new game, filled with great stuff, awesome and professional animations, good actions, good customisation options, and everything else that you can imagine. Në fakt, kjo është një nga lojërat e vetme të këtij lloji në internet. Ju nuk merrni shpesh një lojë aq të mirë sa kjo, veçanërisht sot. Shumica e këtyre lojrave dhe reklama për ta janë vetëm mut tuaj të zakonshme clickbait që si transferon viruset NË PC TUAJ, por kjo është e ndryshme me këtë lojë.

Lojërat e seksit më parë ishin vetëm një bandë fotografish që lëviznin me disa kontrolle që ju të argëtoheni. Por në këtë botë moderne, ju vetëm duhet të shkoni dhe të luajnë këto lojëra, sepse zgjedhjet janë fantastike. Nuk ka pasur kurrë kaq shumë liri të lojrave në botën e pornografisë! Këto janë kohë të mira në të cilat jetojmë, padyshim. Gjithsesi, është zgjedhja juaj, dhe e imja është t'ju njoftoj se kjo ekziston. Ju gjithashtu zgjidhni se me çfarë lloj karakteresh doni të luani, dhe si dëshironi të jeni të lidhur me ta. Mund të jetë zgjedhja e dukshme e incestit, ose mund të jetë si gruaja e shefave tuaj ose çfarëdo tjetër., Ajo mund të jetë edhe një karakter i famshëm cartoon, dhe ju mund të rregulloje të gjithë ata. Kjo do të thotë se në qoftë se ju pëlqen një karakter cartoon femër, por ju jeni edhe në shemales, ju vetëm mund të shtoni një kar në karakterin tuaj dhe ju jeni të mirë për të shkuar.

Imituesi i seksit Ju Lejon të Bëni gjithçka

You can also change your, or your sex partner's appearance, boob size, dick size, ass size, anytime you want, or you can create a new partner as well. Opsionet e seksit në grup janë shumë të shkëlqyera gjithashtu, sepse këto mund të bëhen të egra si ferr, dhe ju nuk mund të ndaloni së luajturi. Prandaj kanë edhe këto ledhatime, për t'ju paralajmëruar ndërkohë që është ende koha. Shtë e shkëlqyeshme të luani lojëra si Imituesi I Seksit, por gjithashtu duhet të jeni të kujdesshëm! Ju duhet për të përfunduar mut tuaj të parë, sepse kjo lojë është shumë problematike, dhe kjo është e lehtë për të marrë tëri dhe të mos e vërejnë atë., Të gjitha në të gjitha, kjo është një lojë e madhe, dhe ju do të keni shumë argëtim duke luajtur atë. If you want, go and join right now, because you'll get amazing perks, and you'll be glad you did it. Nëse ju kaloni në këtë ofertë edhe pse, ju me siguri do të zhgenjeheni.

Review Pros

  • Animacione të mëdha
  • Veprim emocionues
  • Të lirë për të luajtur

Rishikimi Cons

  • Shumë Addictive

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me Sex Simulator

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito SexSimulator